W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Główny Instytut Górnictwa

P
lac Gwarków 1
40-166 Katowice

tel. 32-259-2000
fax 32-259-6533
e-mail gig@gig.eu
ePUAP adres skrytki /gig/SkrytkaESP


NIP: 6340126016
REGON: 000023461
KRS: 0000090660


Jesteśmy płatnikiem VAT.

Struktura organizacyjna

 

DYREKTOR
prof. dr hab. inż. Stanisław Prusek
tel. 32 259 26 01

PRZEWODNICZĄCA RADY NAUKOWEJ
dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ
telefon: 32 259 24 36

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. GEOINŻYNIERII I BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO
dr inż. Zbigniew Lubosik
tel. 32 259 29 02

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. INŻYNIERII ŚRODOWISKA
dr inż. Jan Bondaruk
tel. 32 259 24 66

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. FINANSOWO-EKONOMICZNYCH
mgr Aleksandra Mraczek-Krzak
tel. 32 259 25 25

DYREKTOR KOPALNI DOŚWIADCZALNEJ "BARBARA"
dr inż. Zbigniew Lubosik
tel. 32 259 29 02

GŁÓWNY KSIĘGOWY
mgr Stefan Targos
tel. 32 259 25 23

SEKRETARZ NAUKOWY
prof. dr hab. Adam Smoliński
tel. 32 259 22 52

________________________________________________________________________________________

Zakład Zwalczania Zagrożeń Pyłowych
dr hab. Zdzisław Dyduch, prof. GIG
e-mail: zdyduch@gig.eu
telefon: 32 3246 531

Zakład Badań Dołowych i Utrzymania Powierzchni
dr inż. Robert Hildebrandt
e-mail: rhildebrandt@gig.eu
telefon: 32 3246 653

Zakład Aerologii Górniczej
dr hab. inż. Stanisław Trenczek
e-mail: strenczek@gig.eu
telefon: 32 32 46 606

Zakład Technologii Eksploatacji, Tąpań i Oceny Ryzyka
dr inż. Sylwester Rajwa
e-mail: srajwa@gig.eu
telefon: 32 259 24 10

Zakład Geologii, Geofizyki i Ochrony Powierzchni
prof dr hab. inż. Grzegorz Mutke
e-mail: gmutke@gig.eu
telefon: 32 259 21 89

Zakład Badań Mechanicznych i Inżynierii Materiałowej
dr inż. Mariusz Szot
e-mail: mszot@gig.eu
telefon: 32 259 27 59

Zakład Akustyki, Elektroniki i Rozwiązań IT
mgr inż. Tomasz Skowronek
e-mail: tskowronek@gig.eu
telefon: 32 259 28 10

Jednostka Oceny Zgodności
dr inż. Dariusz Stefaniak
e-mail: dstefaniak@gig.eu
telefon: 32 259 23 51

Śląskie Centrum Radiometrii Środowiskowej
dr inż. Michał Bonczyk
e-mail: mbonczyk@gig.eu
telefon: 32 259 28 14

Zakład Monitoringu Środowiska
p.o. dr Anna Michalska
e-mail: amichalska@gig.eu
tel. 32 259 26 77

Zakład Ochrony Wód
dr inż. Paweł Zawartka
e-mail: pzawartka@gig.eu
tel. 32 259 27 02

Zakład Oszczędności Energii i Ochrony Powietrza
prof. dr hab. inż. Krzysztof Stańczyk
e-mail: kstanczyk@gig.eu
tel. 32 259 22 67

Zakład Oceny Jakości Paliw Stałych
mgr inż. Przemysław Rompalski
e-mail: prompalski@gig.eu
tel. 32 259 29 09

Jednostki wspomagające badania:

Biuro Wsparcia
mgr Łukasz Bogus
e-mail: lbogus@gig.eu
tel. 32 259 23 52

Dział Prawno-Organizacyjny i Kadr
mgr Joanna Rybak
e-mail: jrybak@gig.eu
tel. 32 259 23 69

Centrum Informacji Naukowej
mgr Magdalena Bemke-Świtilnik
e-mail: mbemke@gig.eu
tel. 32 259 22 66

Centrum Rozwoju Kompetencji
mgr Szymon Łagosz
e-mail: slagosz@gig.eu
tel. 32 259 21 90

Dział Informatyki
inż. Sławomir Czaja
e-mail: sczaja@gig.eu
tel. 32 259 22 04

Dział Płac i Analiz Ekonomicznych
mgr Witold Kurkiewicz
e-mail: wkurkiewicz@gig.eu
tel. 32 259 25 53

Dział Finansowy i Windykacji Należności
mgr Piotr Matyja
e-mail: pmatyja@gig.eu
tel. 32 259 25 27

Dział Księgowości i Kosztów
mgr Krzysztof Buczyński
e-mail: kbuczynski@gig.eu
tel. 32 259 25 62

Dział Handlowy
mgr Monika Wallenburg
e-mail: mwallenburg@gig.eu
tel. 32 259 25 47

Dział Techniczny
inż. Bogdan Chrzan
e-mail: bchrzan@gig.eu
tel. 32 259 25 01

Pełnomocnicy:

Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemów Zarządzania
mgr inż. Elżbieta Gruszka
e-mail: egruszka@gig.eu
tel. 32 259 22 44

Pełnomocnik Dyrektora ds. Informacji Niejawnych, Kontrola Wewnętrzna
mgr Wojciech Lenart
e-mail: wlenart@gig.eu
tel. 32 259 22 61

Pełnomocnik Dyrektora ds. Cyberbezpieczeństwa
mgr inż. Piotr Toś
e-mail: ptos@gig.eu

Pełnomocnik Dyrektora ds. Wdrażania Strategii
prof. dr hab. inż. Marian Turek
e-mail: mturek@gig.eu
tel. 32 259 27 07

Załączniki

Powiadom znajomego