Główny Instytut Górnictwa

P
lac Gwarków 1
40-166 Katowice

tel. 32-259-2000
fax 32-259-6533
e-mail gig@gig.eu

NIP: 6340126016
REGON: 000023461
KRS: 0000090660

Rachunek bankowy: 
05 1140 1078 0000 3018 1200 1001

Jesteśmy płatnikiem VAT.

Struktura organizacyjna

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


DYREKTOR
prof. dr hab. inż. Stanisław Prusek
tel. 32 259 26 01

PRZEWODNICZĄCA RADY NAUKOWEJ
prof. dr hab. inż. Czesława Rosik-Dulewska, czł. koresp. PAN
telefon: 32 259 24 36

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. GEOINŻYNIERII I BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO
dr inż. Zbigniew Lubosik
tel. 32 259 29 02

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. INŻYNIERII ŚRODOWISKA
dr inż. Jan Bondaruk
tel. 32 259 24 66

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. FINANSOWO-EKONOMICZNYCH
mgr Aleksandra Mraczek-Krzak
tel. 32 259 25 25

p.o. DYREKTORA KOPALNI DOŚWIADCZALNEJ "BARBARA"
dr inż. Zbigniew Lubosik
tel. 32 259 29 02

GŁÓWNY KSIĘGOWY
mgr Stefan Targos
tel. 32 259 25 23

SEKRETARZ NAUKOWY
prof. dr hab. Adam Smoliński
tel. 32 259 22 52

________________________________________________________________________________________

Zakład Zwalczania Zagrożeń Gazowych
dr inż. Krystian Wierzbiński
e-mail: kwierzbinski@gig.eu
telefon: 32 3246 510

Zakład Zwalczania Zagrożeń Pyłowych
dr hab. Zdzisław Dyduch
e-mail: zdyduch@gig.eu
telefon: 32 3246 531

Zakład Badań Dołowych i Utrzymania Powierzchni
dr inż. Robert Hildebrandt
e-mail: rhildebrandt@gig.eu
telefon: 32 3246 653

Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych
dr inż. Dariusz Ignacy
e-mail: dignacy@gig.eu
telefon: 32 259 25 70

Zakład Aerologii Górniczej
dr hab. inż. Janusz Cygankiewicz
e-mail: jcygankiewicz@gig.eu
telefon: 32 259 25 71

Zakład Technologii Eksploatacji, Tąpań i Obudów Górniczych
dr inż. Sylwester Rajwa
e-mail: srajwa@gig.eu
telefon: 32 259 24 10

Zakład Geologii i Geofizyki
dr hab. inż. Grzegorz Mutke
e-mail: gmutke@gig.eu
telefon: 32 259 21 89

Zakład Badań Urządzeń Mechanicznych i Skał
dr inż. Andrzej Pytlik
e-mail: apytlik@gig.eu
telefon: 32 259 22 24

Zakład Akustyki, Elektroniki i Rozwiązań IT
dr hab. Janusz Kompała
e-mail: jkompala@gig.eu
telefon: 32 259 22 34

Jednostka Oceny Zgodności
dr inż. Dariusz Stefaniak
e-mail: dstefaniak@gig.eu
telefon: 32 259 23 51

Śląskie Centrum Radiometrii Środowiskowej
dr hab. inż. Małgorzata Wysocka
e-mail: mwysocka@gig.eu
telefon: 32 259 28 14

Zakład Oceny Ryzyka i Bezpieczeństwa w Przemyśle
dr inż. Alicja Krzemień
e-mail: akrzemien@gig.eu
telefon: 32 259 25 56

Zakład Monitoringu Środowiska
dr Leszek Drobek
e-mail: ldrobek@gig.eu
tel. 32 259 26 77

Zakład Inżynierii Materiałowej
dr hab. inż. Jerzy Korol, prof. GIG
e-mail: j.korol@gig.eu
tel. 32 259 26 44

Zakład Ochrony Wód
mgr inż. Paweł Zawartka
e-mail: pzawartka@gig.eu
tel. 32 259 27 02

Zakład Oszczędności Energii i Ochrony Powietrza
prof. dr hab. inż. Krzysztof Stańczyk
e-mail: kstanczyk@gig.eu
tel. 32 259 22 67

Zakład Oceny Jakości Paliw Stałych
dr Leokadia Róg
e-mail: lrog@gig.eu
tel. 32 259 22 76

Jednostki wspomagające badania:

Biuro Wsparcia
mgr Łukasz Bogus
e-mail: lbogus@gig.eu
tel. 32 259 23 52

Zespół Prawny
mgr Regina Kościarz
e-mail: rkosciarz@gig.eu
tel. 32 259 24 32

Dział Kadr i Organizacji
mgr Mariola Zalot
e-mail: mzalot@gig.eu
tel. 32 259 22 02

Centrum Szkoleniowo-Informacyjne
mgr Małgorzata Zielińska
e-mail: mzielinska@gig.eu
tel. 32 259 24 05

Zespół Informatyki
mgr inż. Aleksander Szkliniarz
e-mail: aszkliniarz@gig.eu
tel. 32 259 22 04

Pełnomocnik ND ds. Systemów Zarządzania
mgr inż. Elżbieta Gruszka
e-mail: egruszka@gig.eu
tel. 32 259 22 44

Pełnomocnik ND ds. Informacji Niejawnych, Kontrola Wewnętrzna
mgr Wojciech Lenart
e-mail: wlenart@gig.eu
tel. 32 259 22 61

Dział Płac i Analiz Ekonomicznych
mgr Witold Kurkiewicz
e-mail: wkurkiewicz@gig.eu
tel. 32 259 25 53

Dział Finansowy i Windykacji Należności
mgr Piotr Matyja
e-mail: pmatyja@gig.eu
tel. 32 259 25 27

Dział Księgowości i Kosztów
mgr Krzysztof Buczyński
e-mail: kbuczynski@gig.eu
tel. 32 259 25 62

Dział Handlowy
mgr Monika Wallenburg
e-mail: mwallenburg@gig.eu
tel. 32 259 25 47

Dział Techniczny
inż. Bogdan Chrzan
e-mail: bchrzan@gig.eu
tel. 32 259 25 01


Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij